וואטספ סטיקי
קביעת פגישה .
נגישות .
Private projects

הבית בכפר גנים

מעצבת אפרת דביר

מעצבת פנים: אפרת דביר | צילום: מירב פלברג

 

קצת על הפרויקט:

בשכונת כפר גנים ג' היוקרתית בפ"ת, גרה משפחה מקסימה, שהחיבור איתה, היה סיפור אהבה.חלומה של בעלת הבית, היה לשפץ את דירתהקבלן שקנו לפני כ15 שנה ונשארה במצבה הבסיסי.היו להם המון ציפיות והתרגשות רבה לקראת התהליך. בשבילם זה היה חלום שמתגשם. במהלך הזמן הזה, השתנו התנאים בבית. רב הילדים יצאו מהקן ונשארה איתם רק בת הזקונים.

 

מה הקונספט העיצובי שנבחר:

בחרנו יחד בקונספט עיצוב אלגנטי, נקי מינימליסטי וכמובן פרקטי, שהצבעים המובילים בו הם: שחור, אפור לבן עץ ונגיעות של ירוק וזהב. המטבח, לב הבית, הורחב וגדל על חשבון מרפסת כביסה גדולה, כאשר מכונת הכביסה וחומרי הניקוי שולבו בריהוט המטבח. האי במטבח הוא גדול ויפהפה, עם שיש פורצלן שחור ודרמטי. קיר החיפוי שמתפרס לאורך הסלון ותורם לאווירה היוקרתית בחלל המרכזי. התקרה הונמכה והתאורה שולבה בתכנון מוקפד ומעוצב. חדרי השינה הותאמו בנגרות אישית, שתוכננה בקפידה לפי צרכי המשפחה. חדר הרחצה "מאסטר הורים", עוצב בצורה ייחודית, כשהקו המוביל, הוא שחור וזהב עם קיר שקוף לחדר השינה. המשפחה סמכה עלי ונתנה לי יד חופשית ואכן, שביעות הרצון שלהם, נותנת לי הרבה סיפוק והנאה.

 

מה היה חשוב ללקוחות:

החלום של הלקוחות היה בית מקטלוג, שכל מי שיכנס לבית יגיד "וואו", הצבע השחור בולט בכל הבית. בכל חדרי הרחצה נתנו דגש על פרקטיות ושמירה על עיצוב אלגנטי - נקי עם נגיעות חמות.

את הנגרות עשינו בהתאמה אישית בטובול קרמיקה.  רצינו ליצור מקום אחסון מקסימלי - לכביסה, חומרי ניקוי תוך שמירה על קו העיצובי של הבית.

 

אתגרים:

בשלב תוכניות השיפוץ ראינו כי יש עמוד במרכז המטבח שלא ניתן להוריד, אך כשהתחלנו את ביצוע השיפוץ ראינו שכן ניתן להוריד אותו ובהתאם לכך תוכניות של המטבח הישתנו והתוצאה היא מטבח גדול יותר, מרווח וחלל אירוח מפנק.